אודות

חברת Park-Tech מתקני חניה הינה חברה מובילה בשוק הישראלי.
Park-Tech היא חברת בת של החברות טרנסטק מערכות וקבוצת גלים.
לחברות ניסיון מצטבר עשיר של למעלה משלושה עשורים, הן בתחום ההנדסה והבניה המורכבת והן במתן פתרונות אוטומציה מורכבות ושינוע מערכות חכמות.
לקבוצה למעלה מ 260 מערכות חכמות אשר מותקנות בהצלחה בקרב הגופים המובילים במשק כגון: חיל האוויר, Intel , שטראוס, תנובה ועוד.

פארק טק מאמינה בחדשנות איכות אמינות ושותפות לאורך כל הדרך, אנשי הצוות של החברה מקצוענים המובילים בתחומם עם עשרות שנים של ניסיון מצטבר.  
אנשי הצוות של החברה ילוו כל פרויקט החל משלב הייעוץ ועד להתקנת המערכת בפרויקט עצמו.

החברה דוגלת בשירות איכותי, אמיתי ומקצועי שמוביל לחיסכון המתחיל מתכנון נכון של הפרויקט בשלב הראשוני וממשיך לביצוע נכון של בורות החניה ומניעת טעיות של הקבלן המבצע ויועצים שונים ועד מתן שירות איכותי 24/7 למשתמש הסופי. 

 אנשי הצוות המקצועי שלנו ילוו אותכם החל משלב התכנון הראשוני  לכל לפרויקט יהיה מהנדס בכיר שילווה את היועצים השונים והקבלן המבצע בעת הכנת אזור בורות החניה ונדאג לסנכרון מלא וסינרגיה של כל היועצים השונים כולל הקבלן המבצע לאורך כל הדרך עד למסירת החניות לדיירים.  

מטרת החברה

במציאות של היום שכל עיר הופכת לעמוסה יותר, יש צורך אמיתי בפתרונות חניה מתאימים לכל בניה, הן לבניה רוויה והן לבניה פרטית, אנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה הנוחות המקסימלית בהתנהלות היום יומית השוטפת.
פתרונות החנייה המתקדמים שלנו מיוצרים ומותקנים על ידי מיטב המהנדסים המובילים ושאר בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום. 
חברת Park-Tech שמה לעצמה ייעד להעניק ליזמים, קבלנים ודיירים מכלול פתרונות אשר מתאים בדיוק לצרכיהם.
נקודת ההנחה היא שלכל פרויקט יש את המגבלות התכנוניות והתקציביות שלו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות ממיטב הספקים בעולם.
אנו נדע לספק לכל לקוח שלנו את הפתרון האולטימטיבי במיוחד בשבילו, הרי כל פרויקט שונה מקודמו  כך ששינוי ושדרוג פתרונות החנייה שלכם בצורה  מקצועית וחסכונית, היא מטרת חברתנו ואנחנו נדאג להגיע  לפתרון הנכון ביותר לכל לקוח שלנו. 
חברת Park-Tech מאמינה בשרות מעל הכל, בתחום רגיש זה אין מקום להמתנה בטיפול בבעיות והחל מהיום הראשון נותנת שרות עם רשימת טכנאים ארוכה וטלפון זמין לפתרון בעיות 24/7.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

WhatsApp chat
דילוג לתוכן